Mistika

Lapas saturiskā ideja radās pateicoties manis pašas pieredzētajam saistībā ar neizskaidrojamām un anomālām parādībām, kā arī pateicoties vēlmei izprast sapņu un intuīcijas nozīmi….varbūt, dažkārt to visu kopā var dēvēt par MISTIKU – nezināmo!!

Reizeem ne viss apkaart notiekošais ir ar praatu izskaidrojams…ir lietas, kas nav vienkaarshi izskaidrojamas (ja nu vienīgi psiholoģiski), piemeeram, sapnji un intuiicija…. Taapat, ir lietas, ko mees nezinaam, lietas, kas notiek, bet ko nespeejam izskaidrot, no kā varbūt baidamies, jo tas ir NEZINĀMAIS, nesaprotamais…. Tāpat, tik bieži dzirdam par dažādām anomālām parādībām, kam vai nu noticam vai neticam…bet, ja paši savām acīm esam redzējuši, tad varbūt mēģinām saprast šo nezināmo, mums svešo….

Šī lapa sniedz ieskatu par to, kas ir sapņi, intuīcija un anomālas parādības, kā arī piedāvā ieskatu dažādos atgadījumus no cilvēku pieredzes saistībā ar iepriekšminētajiem tematiem…. 🙂

Advertisements

15 Responses to Mistika

 1. Kristiina saka:

  Vai var miilet pa telefonu???

 2. agate saka:

  tekads ir kurs man var paliidzeet????

 3. dana saka:

  dazreiz man sapni uzbruuk nomoda,un man no tiem ir bail,kaa to var izskaidrot???

 4. lauris saka:

  sveiki!!!sorit no rita redzeju regu !!!!viss divainakais ka ta meitene ir dziva un kad no rita atveru acis man uz gultas sedeja vinas tels melnaa krasaa un tad piecelas un aizgaja!!!tas kaut ko nozimee vai k=par kaut ko bridina???

 5. Vita saka:

  jaa, Lauri, tas liecina, ka Tev ir smags sushnjiks!!!

 6. mario saka:

  No kā pasargā no domāšanas ekstraseansa vampirisma?Katru dienu domāšanas ekstraseanss noladeju manu dzive gandriz katru dienu.Es jūtos slikti tieši no domāsānas?

 7. santa1 saka:

  sveiki…sorit no rita kad es piecelos es redzeju ka man blakam gul ciplanetitis un tad es saku kliegt un mamma atnaca uz manu istabu un prasija kas ir noticis es mammai meginaju pastastit bet vina man nenoticeja jo vina domaja ka man regojas un aizveda mani pie psihiatra uz rigu… 😦

 8. gustavs saka:

  man vislaik dzivnieki reegojas, bet tad es paskatos un tas ir kkads drebes gabals vai eena…

 9. janka saka:

  Viskaitinošāk ka autubus;ā rubies ārā ārā un sapp’ni jaucas kopā ar realitāti…skaties uz loga uzlīmi un redzi kā tā kustās..main savu formu un izskatu…nu kad sevi saporini…atkal viss normāli…nu tas tākā biška ir kaitinoš..nu par laimi tas notiek tikai auttobuso pirms kāpšanas ārā…tu nevari gulēt…bet šausmīgi nāk miegs un tad sanāk esi starp divām pasaulēm…sapņu un tagadni.

 10. janka saka:

  Svieki…gribēju tādu lietu pastāstīt.Viskaitinošākais autubusā ir rubies ārā un sappņi jaucas kopā ar realitāti…skaties uz loga uzlīmi un redzi kā tā kustās..main savu formu un izskatu…nu kad sevi sapurini…atkal viss normāli…nu tas tākā biška ir kaitinoš..nu par laimi tas notiek tikai auttobuso pirms kāpšanas ārā…tu nevari gulēt…bet šausmīgi nāk miegs un tad sanāk esi starp divām pasaulēm…sapņu un tagadni.

 11. janka saka:

  Par tiem dzivniekiem kas rēgojas…vienkārši dzīva iztēle….un apslētie cilvēka instinkti baidīties no kautkā aizdomīga…ko nevar saprst kas tas īsti nav saskatāms…un savu dara fantāzija..sākumā tikai parasta ēna bet pēc tam kautkādi pasules brīnumi.

 12. Angel saka:

  vai varat kads izskaidrot man vienu sapni. es redzu sapni vienu cilveku gandriz katru nakti,un ja mes ejam viena skola un man vins patik,bet kapec man vins butu jaredz sapni gandriz katru nakti?
  p.s. piedodiet ka nav garumzimes

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: