Vai sapnis vēlas ko pateikt…varbūt brīdināt, pamācīt, pastāstīt….?!

photo1368.jpg

Bieži esmu saskārusies ar situācijām, kad sapņos redzētais piepildās dzīvē…varbūt, realitātē viss nenotiek tieši tāpat kā izsapņots, tomēr idejiskā līnija ir pilnīgi precīza, tikai reālā dzīve to interpretē savā izpildījumā…  

Minēšu piemēru: reiz satikos ar puisi, viss šķita ideāli, vienkārši lieliski, būtībā, likās – esmu sastapusi savu ideālo vīrieti… Satikāmies, un šķita, ka simpātijas ir abpusējas, ka ir vēlme kaut ko turpināt, vēlme būt kopā vēl un vēl…. Protams, kā jau tas mēdz būt, bija arī dažādi šķēršļi, kas liedza būt kopā tad, kad vien ienāk prātā…tomēr turpinājām sarakstīties un domāt par nākamajiem randiņiem u.tml. muļķībiņām… Bet tad, kādā naktī redzēju pavisam dīvainu sapni: mans izredzētais sapņu princis sapnī kādam teica: Viņa nekad nebūs man īstā!! (texts bija domāts it kā par mani)…pamodos pārbijusies un nepatīkamu sajūtu pārņemta, nespējot aizmirst šo it kā zīmīgo teikumu – frāzi!! Pagāja tikai dažas dienas, kad sapratu, ka kaut kas tik tiešām nav kārtībā, puisis vienkārši nozuda, neko nesakot…liki piebilst, kopš tās dienas neesmu viņu redzējusi!! Izrādījās gan, ka šāda tendence nozust ir šī puiša stilā, ka ne nu es pirmā ne pēdējā, kurai to nācies piedzīvot… Tomēr vēl arvien bieži aizdomājos par redzētā sapņa nozīme, par to, ka tas, būtībā brīdināja, jau laikus sagatavoja tam, kas principā sekos dzīvē…pateica priekšā viņa attieksmi pret mani…jo arī to sapnī varēja izjust un izdzīvot gluži kā īstas dzīves virpulī!! 

Nu jau ir pagājis krietns laiks kopš pieredzētā, bet par to atkal aizdomājos, kad pagājušajā naktī redzēju kādu, manuprāt, tikpat nozīmīgu sapni… Jāpiebilst, ka pirms dažām dienām pazaudēju kādu, kas ir ļoti sirdij tuvs un mīļš (protams, katra šķiršanās ir sāpīga, ja tas ir tas, ko vismazāk vēlies), un pārdzīvojumi un sāpes ir neizbēgamas!! Skaidri apzinos, ka daudzkārt mēs sapņojam par lietām, ko esam pēdējā laikā piedzīvojuši, kaut vai par dienā darīto, redzēto u.tml., ne velti mēdz teikt: ka tik tev tas un tas šonakt pat sapņos nerādās!! 🙂 Zemapziņa uzkrāj pat visneiedomājamākos un sīkākos mūsu dzīves piedzīvojumus un pārdzīvojumus, ko vēlāk tieši vai netieši atspoguļo mūsu sapņu scenārijos!! Ak jā, novirzījos no tēmas, tātad, par to manu pagājušās nakts sapni…jāpiebilst, ka visas šīs naktis, kopš šī man būtiskā notikuma sev mīļo cilvēku sapņos neredzēju ne mirkli, pat ne tos notikumus, kas saistīti ar viņu… Pati brīnījos, jo daudzkārt ir nācies murgot par dažādiem pārdzīvojumiem, bet tagad sapņi bija pilnīgi neitrāli…līdz pagājušai naktij (sapnim), kad tikai viena vienīga frāze no sapņa liek kārtējo reizi aizdomāties, man mīļā cilvēka pateiktais: Santucīt, tu man esi mīļa, bet man pārāk bieži tevi ir jāmierina!!  

Tikai viens mirklis, tikai viens teikums…un vairāk nekā, bet tas liek domāt vēl un vēl…un skaidri nesaprast, ko šis sapnis man gribēja pateikt?! Es šaubos, ka varētu piekrist tam, ka mani ir bijis pārāk bieži par kko jāmierina, bet varbūt…un varbūt, ka viņš mani gribēja redzēt emocionāli spēcīgāku…varbūt, ka….ak, pieņēmumu ir daudz, bet skaidras atbildes nav….jo ne jau šis cilvēks pats man to teica, to darīja sapnī uzburts viņa tēls…tikai, vēl aizvien liekas, ka sapnis kārtējo reizi gribēja kaut ko pateikt priekšā!! Jautājums tikai, kā to pārtulkot dzīvē?! 😦 

Advertisements

12 Responses to Vai sapnis vēlas ko pateikt…varbūt brīdināt, pamācīt, pastāstīt….?!

 1. lindinja saka:

  Man,piemēram, sapņi piepildas. Ja nosapnjoju ka kaut kas ar mani notiek. Tik ne ar mani, bet man tuviem cilvēkiem.

 2. abba saka:

  Tie sapņi tev parāda, kas tev sevī ir jāpilnveido. Tas ir kā grāmata, kuru lasi. Mēģini tajā visā ieklausīties un ja darīsi tā kā liek tavs iekšējais es daudz ko varēsi savā dzīvē mainīt.

 3. kaija saka:

  Nu klausos – nereāli.Mani sapņi ir pavisam citādāki,varbūt pat robežojas ar murgiem… Un bieži galvenajos vilcienos – atkārtojas. Galvenā doma tur ir tāda,ka es esmu uzrāpusies kaut kur augstu,ļoti augstu – mājas jumts,kalns utt., un netieku zemē,mani pārņem bailes.Kas tas ir?

 4. darela saka:

  es savus sapņus bieži kontrolēju, reizēm pat izmantoju šo kontroli ar domu frāzi – nu un tad? tas tāpat ir sapnis. Bēgu no kaut kā…esmu klints augšā, stupceļš – nu un tad? tas tāpat ir sapnis! un lecu lejā 🙂 Kāds gudrs cilvēciņš teica – “nejokojies, jo nevienmēr sapnis ir sapnis sevišķi jau tavos gadījumos” Tagad esmu iemācījusies cīnīties ar tiem kas mani grib vajāt… nu to vairs nav un manos sapņos valda harmonija 🙂

 5. kriksis saka:

  Es nesen sapnoju ka drriz mirsu…. tas ar var piepildiities… ?

 6. Sandra saka:

  Kad es redzu savus spnus es dazkart redzu launus un tas mani biedē.Kad gulu redzu kaut ko briesmigu un tad pēksni pamozos un vairs nevaru aizmigt pārsvarā redzu launus dzivniekus. Nu labie sapni ir tādi kad esmu kopā ar ko nau iespejams but. kālai tos pepilda es nesaprotu????

 7. Sandra saka:

  Man liekas ka sapnis mums parāde nākotni kas var pepildities.

 8. anna saka:

  Bet īstenībā, traki ar tiem sapniem…brr..brīžam pašai bail paliek…

 9. Lauris saka:

  Varu pastāstīt kaut ko līdzīgu.

  Kādu dienu gulēdams laukos, nosapņoju dīvainu sapni. Nākot uz laukiem, iegriezos pie kaimiņiem (tā pati māja) un uz grīdas atradu beigtu vīrieti, a.k.a kaimiņu. No rīta pamodos un sapratu ka tas bija sapnis. Istāstīju to vecmammai, viņa tikai pasmējās un pateica, ka nekas tāds nenotiks. Pēc apmēram nedēļas, sēdēju istabā un spēlēju datoru, un piepeši pa durvīm raudādama kaimiņa sieva… Piegāju pie sienas un sāku noklausīties sarunu 😀 Tad padzirdēji ka mans kaimiņš te pat sētā ir pakāries… Biju šohā, bet tomēr gribēju iziet āra un apstīties, bet vecmamma to neatļāva. Nākamajā dienā pamodos, izgāju ārā un ieraudzīju ka koks, kur pakārās kaimiņš, bija nozāģēts.
  The end 😛
  Man ir bijuši vēl daudzi gadījumi, bet šis ir briesmīgākais :/

 10. janka saka:

  Tak zemapziņa visskautko saburto un izfantizē…Bet esmu iemācījies šķirot sapņus pēc sastāva…1)sviests 2)murgi un šausmās 3)dienā redzētais 4)kautkas līdzīgs filmai kur pa pusei pats piedalies vai vispār nepiedalies…nu no tāda sapņa var sanākt ļoti laba filma un beidzot 4)kautkāda nākotne ko vispār nesaprotu kur smadzenēs rauj…jo tas piepildās ko sapņo…bet galvenais noķert to mirkli dzīvē ko esi sapņojis un mainit savu nākotni tajās sekundēs…jo tas issais mirklis maina daudzko vai pilnīgi neko…iepējams tie ir spilgtākie notikumi kam kautkādu iemesmu pēc būtu jāatceras…bet problēma jau rodas ka tos tikai piedzīvo nākotnē…iepējams kāds nezināms spēks dot šo informāciju,jo tak atceros ko dzīvē esmu redzējis un tiešam zinu ko darīžu….jo redzēt tādas lietas kas nav nemaz izgudrotas un pat nevienā vietā nesmu redzējis ir kautkas…no zila gaisa nokrīt….nu būtu jau labi ja sapņi varētu atcerēties kā viss taisīts…bet tikai atceras pašu galveno…notikumu un neko vairāk…reiz gandŗiz ieguvu kautkādu informāciju un centos atcerēties…bet ka tas vareja tā vienkārši pusstundas laikā aizmirstes…nu kamēr pamošos…un tad varu tikai atcerēties sapņa notikumu visu mūšu..neko vairāk…bet vienmēr ir patīkami mainīt savu nākotni…kaut arī apzināties ka esi kautko mainījis…bet es personiski esmu tikai divriez pieķēris ka šo esmu sapņojis notikumā laikā un man ir laiks kautko savādāk izdarīt nekā nosapņots…bet kā jau parasti notikums paskrien un atceries…nolāpīts šo ainu tak esmu nospņojis pirms pāris gadiem vai pat bērnībā….nu labi suņa murgi kādam tas viss šķitīs…bet gribējās izteikties ar savu pieredzi…

 11. kaspars saka:

  Sapni neko nepasaka prieksa,..BET GAN ATKARTOJAS TAS KAS IR NOTICIS UN kas atkartosies un atkartojas LIEKAS KA ESI KAUTKO IERAUDIJUSI SAPNI..Sapni tas ir forsi jo vari but bridi sava elementa,kur esi neievainojams,kur esi ideals nevienam netraucejos..Materealam ir but grutakam,bet bez ta visa mes nebustu tas kas mes esam..Pats ari paslaik piedzivoju to kas notiek it ka veidota sapni..No ta ko tu redzi sapni un dzive nau liela atskiriba vieniga ka sapni vis ir hautiski,dzive vis ir sakartots ta lai tu ietu tur kut teu jaiet.Jo retaka paradiba kas ir uz pasaules mums to neliedz darit..Un ta pati ari ierobezo..Biezi vien nau nekas jaredz sapni vienkarsi ej brauc vai ka savadak tu juti ka kautkas notiks,bet sapni esi redzejis parak mazu dalu lai spetu uztvert kas jadara talak tu vienkarsi ej..Vis ko tu dari pec vai pirms nau neparedzams un nau gluzi paredzams..Iznemot cilveku..Dabu,bet ne sapnus un nakotni..Taka tu neuzsveri savu tieso sapna redzejumu,bet sakritibas tad man gruti spriest,..Bet var redzet ka slikti guli ja sapnus aceries..
  Un nespried par mani jo tas ir tas.

 12. Johnc229 saka:

  There is visibly a bundle to realize about this. I assume you made certain nice points in features also. keceeffeaaef

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: