Kas ir telepātija?!

10215.jpg  Telepātija ir parādība, ko zinātne nespēj izskaidrot, taču neapšaubāms ir fakts, ka tā pastāv. Progresīvie zinātnieki apstiprinājuši to, kas vēl vakar nebija pieņemams. Kā tad notiek informācijas pārraidīšana un saņemšana no viena cilvēka pie otra, neizmantojot maņu orgānus?

Par īstu telepātiju var runāt tad, ja kāds uztver cita cilvēka visai sarežģītās domas, kas nekādā mērā nav saistāmas ar konkrētiem apstākļiem attiecīgajā brīdī. Šādos gadījumos otram jāatzīst: «Tu lasi manas domas!» Iespējams, katrs no mums kādreiz ar to ir saskāries. Šīs spējas ir labi attīstītas profesionālām zīlniecēm. Bieži viņas apzināti vai neapzināti nolasa informāciju no svešām smadzenēm un vēlāk muļķo cilvēkus — izmantojot no viņa paša iegūtos datus, zīlnieces rada iespaidu, ka kontaktējas ar citas pasaules spēkiem.Bieži spontānā telepātija izpaužas tuvu cilvēku starpā, īpaši starp dzīvesbiedriem, kas laulībā nodzīvojuši daudzus gadus. Pētījumi liecina, ka 10–15 procentos gadījumu cilvēki ir spējīgi saņemt informāciju no kāda sev tuva cilvēka smadzenēm. Turklāt tās nolasīšana iespējama no visai iespaidīga attāluma. Savukārt 70 procentiem eksperimenta dalībnieku šādas spējas novērotas pusē no visiem gadījumiem. Raksturīgi, ka ar domu palīdzību kaut ko nodot citiem, pat tuviem cilvēkiem, izdodas reti.Kaut arī oficiālā zinātne ilgu laiku noliedza telepātiju, fakti par tās esamību bija tik neapgāžami, ka progresīvie zinātnieki nespēja tos ignorēt.  

Kas ir doma?

Angļu pētnieki daudzu eksperimentu un novērojumu rezultātā nonākuši pie secinājuma, ka pastāv «īpaša domu redze», kas arī izskaidro telepātiju. Londonas zinātnieki atbilstoši tā laika līmenim izteica tikpat kā pareizu formulējumu vienam no telepātijas veidiem — tā sauktajai domu nolasīšanai. Secinājums izdarīts 19. gadsimta beigās, taču tas neieguva zinātnes pieprasījumu. Visa 20. gadsimta garumā telepātija palikusi par neatrisinātu mīklu tāpēc, ka zinātnieki nespēj atbildēt uz galveno jautājumu: kas ir doma? Pavisam nesen veikti eksperimenti, kuru gaitā izdevies nedaudz pavērt aizkaru, kas aizklāj domas fizisko īpašību, un tādā veidā rast daļēju telepātijas fenomena izskaidrojumu.Akadēmiķis J. B. Kobzarevs uzskata, ka jebkura doma rada supervieglas daļiņas, kuras viņš nosaucis par psihoniem. Turklāt šis process saistīts ar enerģijas atbrīvošanos, līdz ar ko psihoni ir spējīgi radīt enerģētiskus kamolus jeb solitonus, kā tos dēvē biofiziķi. Savukārt parapsihologi tās dēvē par domu tēliem.Objekti apkārtējā vidē var izplūst ne tikai caur acīm, bet arī caur enerģētiskajiem centriem — čakrām.  

Spontānā telepātija

Kaut kas līdzīgs notiek arī spontānās telepātijas gadījumos. Viena cilvēka domas, nokļūstot apkārtējā vidē, pēc pašiniciatīvas nonāk saskarsmē ar cita cilvēka smadzenēm. Zemapziņa šo domu kustību redz, bet, tā kā tās enerģētiskais lādiņš ir ļoti mazs, apziņa nepiefiksē kustības atstātās pēdas. Citiem vārdiem sakot, to iedarbība pazūd lielajā informācijas burzmā un caur filtriem nespēj nokļūt pie cilvēka smadzeņu centrāliem punktiem.Taču tuvu cilvēku smadzenes laika gaitā spēj izšķirt partnera domas no kopējās informācijas burzmas. Pēc šāda principa svešas domas ir spējīgi nolasīt īpaši jūtīgi ekstrasensi. Arī vienkārši cilvēki to dara, taču neapzināti. Ikviena pietiekami ilgi pastāvoša kolektīva darbinieki ir labi informēti cits par citu, neatkarīgi no tā, cik runātīgs ir katrs cilvēks. Cilvēki lasa cits cita domas, kaut arī paši to nenojauš.                                               

                                (No: http://www.e-mistika.lv/?txt=303; Attēls no: http://astro.res.lt)

Advertisements

4 Responses to Kas ir telepātija?!

 1. Laba novele ir šis raksts jeb sfiroitisks ( elektroizlādējošs caur lodveida zibeņiem ) apcerējums, jo … parasti tak jebkuru telepātijas tēmu cilvēki apzina un skaidro tik priekš tā,lai to pielietotu kā ieroci un uzbrukuma vides arsenāla pamatni,jā, – ar telepātiju joprojām arvien pat mūsdienu visai izglītotaja sabiedrībā necenšas nodarboties kā ar poltergeistu (spirituālo enerģētiku !) , tāpēc neticami ir tas,ka minētajā apcerējumā ir izdevies apiet kara šausmas veicinošo un pašcieņu iznīcinošo identitāti un ka telepātijas vidi neveido kā teroru akcentējošo un nerisina kā genocīdu.

  Tapēc gribu te padalīties ar savu pieredzi,lai kaut cik paturpinātu šeit Miera Teoriju , jo … esmu izveidojis pats savu meklējumu ceļā atrastu telepātijas veidu (poltergeista) klasifikāciju un norādu uz 9 erudīcijas kanāliem :

  1) telehipnotika ( teleflogistonisms jeb telesfiroitiskums ) ;

  2) teleportāliskums ( telestēlisms jeb teleagresija ) ;

  3) telekinēze ( teleuzrakstījums jeb teleabsorbentiskums) ;

  4) teleģenēze ( teleģenerācija jeb telekonservācija ) ;

  5) teleskarsme ( teleglobālisms jeb teletaktīlisms ) ;

  6) teleseismika ( teleseismotrīce jeb telegravitāte) ;

  7) teleelektriskums ( teleelektromorze jeb telesignalizācija ) ;

  8) telehiperālisms ( teleelekonfigurizācija jeb telediagnosticēšana) ;

  9) teleintegrācija ( teleeketrojonizācija jeb telehīleriskums).

  P.s.

  Minēto iesaku analizēt kā Kopīgās Smadzenes priekš materiālās pasaules, jo … cilvēkiem ( dalīti: vīriešos un sievietēs) tak ir NaCl (sāls) & H2o (ūdens) 0,9% šķīdinājums un arī nedzīvajai dabai ( jūrām, okeāniem, ezeriem u.c. tml.) arī ir minētais Vāramās Sāls šķīdums (radio-emulsija jeb viskozs koloīds sublimants šķidrums) ,kas strādā caur t.s. fotosintēzi (domāšanu !)kā pjezokritāls jeb radioprogrammēta vide ( radio-matrica) , tāpēc cilvēku dzīvi iesaku analizēt kā spēju sadzīvot ar – mākslīgo intelektu (Augstāko Saprātu ) jeb Debesu Valstību… bibliski konstruktīvi , protams, vēl tak ir arī cukuru šķīdinājums analoģiski jeb idejāšana,kas ir savdabīgs pretmets domāšanai līdzīgi kā asinis tak ir “saldas”, bet limfa ir “sāļa” , tā kā … te nudien var notikt visai daudz dinamisku vērojumu un prātojumu par Dzīvi & Nāvi kā Vielmaiņu (metaboliskumu) ar galaktiskiem (kvazāru) parametriem.

 2. ..ar šo – laboju ielaisto kļūdu Nr.8 ) ..,kur jābūt ir : TELE- ELEKTRO-FIGURIZĀCIJA jeb tele-diagnostika ..

 3. mario saka:

  Patiešam domašanas ekstraseanss spej nolasija citas domas no attaluma.Domašanas ekstraseanss noladeja mani caur smadzenes un negatīva energija.

 4. Kestutis saka:

  Ne ļoti nopietni interpretacija. Užsukit labāk mājas lapā. http://kibernetika.webs.com

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: