Citu planētu iemītnieku visai atšķirīgais raksturojums…

lidol_0.jpg 

Citu planētu iemītnieki tiek raksturoti visai atšķirīgi

Nav iespējams konkrēts Kosmosa viesu portrets, jo aculiecinieku apraksti ir ļoti dažādi. Ir bijuši vairāki mēģinājumi «svešiniekus» klasificēt, taču līdz šim par veiksmīgāko tiek uzskatīts Žadera Pereiras darbs, kas ir publicēts pasaules lielākajos ufoloģijas izdevumos.Aptuvenais citplanētiešu augums ir minēts 197 gadījumos, no tiem 123 gadījumos tas ir no 90 līdz 160 centimetriem, 43 gadījumos — no 165 līdz 185 centimetriem, 27 — no diviem līdz trim metriem. Minēti arī liliputi — ap 15 centimetru gari — un milži, kuru augums ir četri pieci metri. Ādas krāsa ir norādīta 77 gadījumos. 28 gadījumos minēta balta vai «normāla» āda, 28 — tumša, melna, pelēka vai dzeltena, piecos gadījumos — sarkana, vienā— zilgana un tikai septiņos — zaļa, lai gan par maziem zaļiem cilvēciņiem tiek runāts visai bieži.

ASV astronauti tic citplanētiešiem

Moriss Šatlens ir viens no «Apollo» programmas izveidotājiem un bija atbildīgs par komunikāciju un informātikas sistēmām. Grāmatā «Mūsu senči — atnācēji no Kosmosa» viņš raksta, ka NLO ir sekojuši visiem kosmiskajiem lidojumiem, kas tika realizēti saskaņā ar amerikāņu programmu. Šatlens ir pārliecināts, ka nezināmiem lidojošiem objektiem ir ārpuszemes izcelsme.

Astronauts Gordons Kūpers lieliski sevi pierādījis lidojumos ar «Mercury 7» (1963. gads) un «Gemini 5» (1965. gads). Kā raksta Šatlens, arī Kūpers ir pārliecināts, ka ārpuszemes civilizāciju pārstāvji Zemi apmeklējuši visos laikos. Šo pārliecību astronauts oficiāli ir paudis vēstulē, kas tika nolasīta ANO Speciālajā politiskajā komitejā 1978. gada 27. novembrī.

                 ( No http://apollo.lv/portal/life/67/articles/65603; Attēls no http://www.tvnet.lv/onlinetv/printArticle.php?id=170258)

Advertisements

One Response to Citu planētu iemītnieku visai atšķirīgais raksturojums…

  1. abba saka:

    Bet kāpēc visi domā, ka tie ir citpalētieši? Varbūt viņi ir tādi paši zemes iemītnieki kā mēs, tikai no citas paralēmās pasaules, kuru mēs nevaram redzēt, vai varbūt mums nav dots to redzēt? Varbūt viņu iespējas ir daudz lielākas mūs šad un tad apciemot, tāpat arī pasekot līdz mūsu “varoņdarbiem”?…

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: