Trenē intuīciju!!

photo1353.jpg Regulāri garīgie vingrinājumi palīdzēs uztrenēt tavus sestā prāta muskuļus. Grāmatas Test Your Psychic Powers (sterling, 1997) autori Sūzena Blekmora un Adams Hārts iesaka šādus padomus: 

Koncentrējies: 

Šī aktivitāte pārbaudīs tavas telepātiskās spējas, kas ļauj sazināties ar prāta palīdzību. Apsēdies galda vienā pusē un nosēdini draudzeni sev pretim. Liec, lai draudzene sajauc kārtis, paceļ augšējo un koncentrējas uz tās zīmi (kāravu, ercenu utt.). Mēģini uztvert zīmējumu un uzminēt kārti. Atkārtojiet šo vingrinājumu, kamēr esat izgājuši cauri visam kāršu komplektam. Tev vajadzētu nejauši uzminēt 10 pareizas atbildes. Ja tev ir veicies labāk, tavs sestais prāts ir daudz asāks par vidējo. 

Liec lietām kustēties: 

Svārstu izmantošana ir balstīta uz maģiskām 19. gadsimta nodarbēm, un runā, ka tie spēj pārraidīt psihiskus signālus. Pagatavo sev svārstu, piesienot garā auklā nelielu smagumu, piemēram, gredzenu vai akmeni. Turi auklu starp īkšķi un rādītājpirkstu un ļauj smagajam galam nokarāties. Saki: „Pulksteņrādītāja kustības virziens nozīmē ”. Un domās liec svārstam kustēties pulksteņrādītāja virzienā. Pēc īsa brīža svārsts sāks griezties pulksteņrādītāja kustības virzienā. Atkārto vingrinājumu pretējā virzienā ar vārdiem: „Pretēji pulksteņrādītāja virzienam nozīmē ”.  Tad ieliec tasītē metamo kauliņu un neskatoties sakrati. Pašūpo svārstu virs tasītes. Vēro, kurā virzienā tas nošūpojas, kad jautā: „Vai es uzmetu vieninieku?” Dari to pašu, nosaucot visus ciparus līdz seši, kamēr saņem atbildi , un tad paskaties, vai tev ir taisnība. Mēģini to piecas reizes. Ja tev izdodas uzminēt vismaz trīs reizes no piecām, tev un tavam svārstam piemīt milzu spēks!!                                                                                                                  

                                            (Info no žurnāla Cosmopolitan – februāris, 2003) 

One Response to Trenē intuīciju!!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: