Dzīves sufliere – intuīcija…

Intuīciju varētu skaidrot kā ļoti labu situācijas pārzināšanu. Tā ir spēja objektīvi paraudzīties uz priekšu. 

Intuīcija var būt saistīta ar bezapziņu vai priekšapziņu, kas ar prātu nav apjaušamas. Dažreiz patiesi notiek tā, ka jāsaka: “Es zināju, ka tā būs, man jau sen bija tāda nojauta.” No turienes tas maģiskums arī rodas. 

Ko priekšā teic sapņi

Zināmā mērā intuīcija var tikt saistīta arī ar sapņiem. Tie nereti liekas ļoti zīmīgi, liekot pievērst uzmanību nākotnē gaidāmajam. Sapņu vēstījums ir dziļš, neapzināts un tādēļ grūti izprotams. Taču to lielā mērā ietekmē arī dienā piedzīvotais. Tā, ka piepildās kas iepriekš nosapņots, tiešām var gadīties. Taču arī šeit nav nekā ārkārtīgi pārdabiska. Tās ir sen piemirstas jūtas, attieksme, kas kādā veidā guvusi iespēju realizēties.

Sieviešu spēcīgā intuīcija – mīts vai patiesība?

Sievietes ir emocionālākas, viņām mūsu sabiedrībā tas arī ir atļauts vairāk nekā vīriešiem. Līdz ar to sieviete pasauli nosacīti vairāk tver ar jūtām, savukārt vīrietis (tikpat nosacīti) to dara ar prātu. Protams, prāts un racionāli apsvērumi ar intuīciju saistāmi grūtāk, varbūt tāpēc radies šāds uzskats. Taču jāsaka, ka tas viss tiešām ir diezgan nosacīti. Dzimumu lomas mēdzam nodalīt pār mēru.

Nelaimi labāk nepiesaukt

 “Kaut tik kas slikts negadās, kaut tik kas nenotiek,” nereti dzirdēts šādi pie sevis atkārtojam nobažījušos cilvēkus. šāda negatīvā sagaidīšana ne pie kā laba arī nenoved. Šeit darbojas ne tik daudz nojauta, ka kaut kas slikts varētu gadīties, cik cilvēka bailes, viņa trauksmainības sajūta. Tā ir pastāvīga gatavība kaut kam iespējami ļaunam. Atrodoties šādā nepārtrauktā gatavībā, tiklīdz mazākās nepatikšanas skrien garām, cilvēks ir gatavs kā plūme nokrist un pieņemt šo situāciju. Ar intuīciju saistība gan tam ir visai maza. Tā drīzāk ir iekšēja nesakārtotība un problēmas, kurām nepieciešams risinājums.                                                                                        

                                         (http://www.tvnet.lv/women/printArticle.php?id=3363027)

One Response to Dzīves sufliere – intuīcija…

  1. Aigars saka:

    bet sievietēm tā intuīcija tomēr labāka:)
    http://www.sweetlady.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: