NLO – mana pieredze…

NLO (Attēls no: http://www.e-misterija.lv)

Šīs lapas ideja radās saistībā ar pašas pieredzēto… Pirms gandrīz desmit gadiem , 1997. gada februārī, naktī no svētdienas uz pirmdienu (datumu gan precīzi neatceros)…redzēju kaut ko neizskaidrojamu, iespējams, pārdabisku!!  

Viss notika apmēram tā: nakts, bet īsti aizmigt nevar, grozos pa savu gultiņu, līdz beidzot iemiegu… Bet miegs tāds nekāds, ik pa laiciņa atkal pamostos…. Kādā brīdī, nespēju pat izskaidrot kāpēc, bet tā it kā kāds man liktu izbāzt galvu ārā no gultas un paskatīties uz to, kas notiek aiz loga…. Redzētais mani pārsteidza, gar logu lēni aizslīdēja liels, gaišs apļa veida vai ovāls spožs objekts…diezgan lēni, bet kustībā, tas aizvirzījās prom… Šo nezināmo spīdīgo objektu vēl ilgi bija iespējams redzēt tālumā – aptuveni stundu… Bet otreiz tik tuvu tas vairs nepietuvojās…. Šo skatu redzēja arī mans brālis, tikai žēl, ka vecāki tobrīd mājās nebija…. Lai gan, pat neatceros, man šķiet, ka bail tobrīd nebija, drīzāk, tas bija izbrīns… Jāsaka tā, X-failus saskatījušies tajā vakarā nebijām, jo tobrīd tos vēl nerādīja, bet kad tos sāka demonstrēt pa TV, droši vien tieši šīs pieredzes rezultātā tas kļuva par manu mīļāko seriālu!! 🙂 

Lieki piebilst, ka daudzi pieaugušie mums toreiz neticēja, kaut gan pat mēģināju uzzīmēt redzēto… Domāja, ka tās tikai mūsu fantāzijas!! Tomēr, kad pēc pāris dienām presē parādījās publikācijas, ka tieši tajās dienās ne viens vien cilvēks redzējis šādas dīvainas parādības vairākās Latvijas vietās, ticamība kļuva lielāka, jo kā gan varēju izdomāt ko tādu, par ko prese rakstīs tikai pēc pāris dienām….                                                                                                                                                                                                                      (Santa Gūte)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: